Týn 6, Prague 1 · +420 222 310 156

Vítá Vás Indian Jewel

Indian Jewel je indická restaurace samém srdci Prahy, na Starém Městě. Snaží se nabízet ty nejlepší kulinářské zážitky, jaké může poskytnout indická kuchyně.

Indie je zemí s pestrou kulturou a tradicemi a nekonečnou rozmanitostí kulinářských zážitků. Delikátní chutě indické kuchyně, předávané tradicí z generace na generaci, okoušeli králové a mughalští císaři. Teď je řada na Vás – i Vy můžete ochutnat špičkovou indickou kuchyni. Náš restaurant se snaží nabídnout menu pro ty, kdo rádi objevují nové chutě, i pro ty, kteří mají rádi tradiční kuchyni.

„Kořeněné“ je přívlastek, který napadne leckoho v souvislosti s indickými pokrmy. V naší restauraci ovšem neznamená „pálivé“ – jedná se o tisíce bylin a koření, které mají prospěšné zdravotní účinky a kterými naši kuchaři obohacují naše pokrmy. Naše menu je pestré – najdete na něm lehkou čočkovou polévku, nadýchané saláty, šťavnaté kebaby, paranthy z pece tandoor (tandur) i čerstvě pečený indický chléb naan (nán). Naše nabídka by samozřejmě nebyla úplná bez skutečných skvostů indické kuchyně – našeho curry (kari). Od lahůdek z horkého indického jihu až po pokrmy posvátného severu, naše kuchyně bude svádět Váš nos i jazyk k dosud nepoznaným zážitkům.

Ušetřete zde
10 % s vybranými
platebními kartami od RB